GalataMecmua Dergisi 3. Sayı Yakında Sizlerle

0
902

Merhaba!

1. ve 2. serisinde oldukça başarılı bir profil çizen dergimiz yakında 3. serisi ile de bambaşka konularla karşınıza çıkmaya hazırlanıyor. Bizi merak eden dostlarımız için;

 

Biz Kim miyiz?

Bizler, Beyoğlu’nda yaşayan, kahvesinde okey oynayıp pastanesinde çay içen, okulunda ders dinleyip mahallesinde top oynayan, atölyesinde renklerle yoldaş olup geç saatlere kadar sırtında yük taşıyan ve daha nice dertlerle dertlenip sevinçlerle sevinen siz okurlarımıza; Beyoğlu’nun toplumsal, tarihi ve kültürel tüm yaşanmışlıklarının yanı sıra spordan sanata güncel birçok konu ile alakalı yazıları sizlerin de yardımı ile bu dergide aktarmaya çalışacağız.

 

Ne Yapıyoruz?

Galata Mecmua ekibi olarak geçmişten günümüze süregelen toplumsal değerlerimizi siz değerli okuyucularımız ile birlikte hatırlamaya ve hatırlatmaya gönüllüyüz. Birden çok medeniyete ev sahipliği yapmış; sevginin, saygının, hoşgörünün merkezi olmuş Beyoğlu’muzun, yüksek kültürel mirasının tarihe karışma ihtimalinden korkarak, bu tarihi aidiyeti yeniden benimsemek ve benimsetebilmek için siz okurlarımıza ulaşmak arzusundayız.

 

Sesli Dergi.

Galata Mecmua ve Toplumsal Farkındalık Derneği proje ortaklığıyla gerçekleştirilen Galata Mecmua Sesli Dergi Projesi, Türkiye’de sayısı 400.000’e ulaşan görme engelli vatandaşlarımızın görsel ve yazılı medyada yer alan yayınları takip edebilme ve doğrudan katılabilmeleri amacıyla sunulmuştur.

 

Desteğiniz İçin Teşekkürler.
Facebook /Galatamecmua 

İnstagram /Galatamecmua 

Youtube /Galatamecmua 

Site /Galatamecmua

 


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here